El İlanı Broşür

Dilediğiniz ebatlarda, sonsuz renk seçenekleriyle, ister tek katlamalı, ister çift katlamalı broşür, isterseniz üç veya akordeon katlamalı broşürlerimizden beğendiğiniz tasarımı iki iş günü içinde tercihinize göre kâğıt kalitesinde basıyor, adresinize gönderiyoruz.

Kataloglar

Firmanız ürünlerinin pazarlanmasında, ürün Kataloglarının önemi tartışılamaz. Farklı ana ürün ve renk seçenekleri formatında düzenlenmiş Katalog tasarımlarını beğeninize sunuyoruz. Ürün resimlerini özelliklerini bize gönderdiğinizde çok kısa sürede basıma hazır bir Katalogunuz oluşuyor. İşin niteliğine göre en kısa sürede teslim ediyoruz.

Afişler

Görsel örneklerini incelediğiniz Afişlerden başka arzunuza göre de tasarım yapılmaktadır. Kullanmamızı istediğiniz materyali e-posta yoluyla gönderiyorsunuz. Üç gün içinde tasarlanan örneklere onay veriyorsunuz. Siz de biliyorsunuz ki görsel olarak yapılan tasarımları bizdeki kadar hızlı göremezsiniz. Ayrıca basım giderlerini de ücretlendirilerek basılmış halde adresinize ulaştırıyoruz. İddia ediyoruz ki, bizden ucuzu yok! Bizi arayın sizinle iletişime geçelim.

Logo Tasarımınızı Biz Yapalım İster Misiniz?

Öncelikle bizimle iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Firmanızın faaliyet konusu ve stratejik planlarınız hakkında bilgi alıyoruz. Logonuzun kurumsal imajınız ile bütünleşmesi için görsel zevklerinizle de sizi tanımaya çalışıyoruz. Firmanız ve sizin hakkınızda yeterli bilgi topladıktan sonra, üretim süreci için ön hazırlığa başlıyoruz. Kurumsal yetilerinizi ön plana çıkartan taklit ve kopya olmayan çalışmalar tasarlayabilmek için, ortalama 10 gün süre talep ediyoruz. Logo taslağını beğeninize sunuyoruz. İçlerinden birisinde müşterek mutabakata vardığımızda çalışma sonlanıyor. Sonuçlanan çalışmanın size ulaşması, firma kurumsal kimliğinizin oluşma tarihidir. Çalışması tamamlanmış logonuzu çeşitli formatlarda ve çeşitli ebatlarda her konu için kullanılabileceğiniz şekilde CD'ye yükleyip adresinize yolluyoruz. Unutmayın ki bir firmanın kurumsal kimliği logosunun da gizlidir.

Geçit Matbaa: 0352 320 48 61

Referanslarımızı Tela Çanta web sitemizden inceleyebilirsiniz...

Tela Çanta